Vložte 25 € a získejte 500 roztočení zdarma

50 otáčení zdarma Kniha mrtvých
*Pro běžné hráče
*Pro běžné hráče. Každý pátek můžete získat 50 otočení zdarma na Book of Dead, když vložíte 25 €.

Jako věrný hráč se chceme ujistit, že budete odměněni za vaši pokračující podporu, a proto jsme rádi, že vám můžeme každý pátek nabídnout speciální akci. Když vložíte 25 € nebo více, okamžitě získáte 50 roztočení zdarma na populární hru Book of Dead.

Aby vám tato fantastická nabídka neunikla, nastínili jsme níže uvedené podmínky:

  1. Zatočení zdarma lze použít pouze v Book of Dead, což je vzrušující hra se staroegyptskými motivy, vzrušujícími bonusovými funkcemi a spoustou šancí na velké výhry.
  2. Zatočení zdarma budou automaticky udělena, jakmile se přihlásíte, vložíte 25 € nebo více a otevřete hru Book of Dead. Zatočení zdarma se objeví pouze ve hře Book of Dead, takže se ujistěte, že jste otevřeli správnou hru, abyste mohli využít této akce.
  3. Zatočení zdarma lze použít pouze jednou a pro získání zatočení musíte provést vklad ve výši 25 EUR nebo více. To znamená, že si hru můžete užít a potenciálně i vyhrát, aniž byste museli utrácet spoustu peněz.
  4. V ojedinělých případech, kdy se bezplatná otočení po zadání kódu automaticky neudělují, nás prosím kontaktujte prostřednictvím LiveChatu nebo e-mailu na adrese [email protected]. Náš tým zákaznických služeb vám rád pomůže a zajistí, že můžete využít této akce.
  5. Jakékoli výhry vyplývající z otočení zdarma budou připsány do vaší peněženky se skutečným zůstatkem a lze je vybrat. To znamená, že své výhry můžete použít k hraní jiných her nebo si je vybrat na svůj bankovní účet.
  6. Zatočení zdarma lze uplatnit každý pátek od 02:00 SELČ do 23:59 SELČ. Vyhrazujeme si právo kdykoli změnit nebo odebrat bonusy podle našeho uvážení, takže se ujistěte, že tuto akci využijete, dokud je ještě k dispozici.

Tyto smluvní podmínky doplňují a podléhají našim Podmínkám použití a Bonusovým podmínkám, takže si před účastí na této promo akci přečtete tyto dokumenty a porozumíte jim.

Doufáme, že se vám tato speciální akce bude líbit a přejeme vám hodně štěstí ve vašich dobrodružstvích v Knize mrtvých!