MyStake hostí turnaje

100% bonus na základě prvního vkladu £ / $ / € 20 +. Další bonusy.

*Pouze noví uživatelé

Pouze noví hráči. 

Zúčastněte se turnajů, soutěžte s ostatními hráči, vyhrajte bezplatná otočení, sázky zdarma a skutečné peníze. Držte krok s nejnovějšími turnaji a získejte odměny.

Jak se zúčastnit?

Chcete-li se zúčastnit turnaje, musíte vsadit na hry uvedené na stránce turnaje. Za každou sázku 1 $ = 1 bod. Měli byste se dostat do žebříčku, který se skládá z hráčů s nejvyšším počtem bodů. Pokud se na konci turnaje udržíte v žebříčku, získáte štědré odměny. Odměny a herní požadavky se mohou turnaj od turnaje lišit, ale hlavní myšlenka zůstává stejná: hráči mezi sebou soutěží a výše umístěný hráč získá větší odměny.

V závislosti na turnaji můžete získat body sázením na minihry, sázkovou kancelář, automaty nebo živé kasino. Přesné požadavky na hru budou uvedeny v popisu turnaje.

Odměny

V každém turnaji se typ odměny může lišit mezi skutečnými penězi, sázkami zdarma a otočeními zdarma.

  • Skutečné peníze: Částka výhry, kterou můžete získat, když zůstanete v žebříčku turnaje. Tento bonus nemá žádné sázkové požadavky, takže jej můžete volně používat, jak chcete.
  • Bonusové peníze: Částka bonusových peněz také závisí na umístění v žebříčku, ale budete ji muset vsadit 1 až 5krát (v závislosti na turnaji), abyste ji mohli vybrat. Také bonusové peníze mohou mít herní omezení, která můžete zkontrolovat na své bonusové stránce (Profil > Moje dárky > Bonus).
  • Sázky zdarma: Pokud obdržíte bezplatné sázky, můžete je použít na vyhrazené hry nebo sázkové kanceláře. Chcete-li zjistit, které hry jsou zahrnuty ve vaší sázce zdarma, přejděte na Profil > Moje dárky a klikněte na tlačítko „Seznam her“ vedle promo akce.

Sázku zdarma nelze použít, pokud máte aktivní bonus. Volná sázka by měla být umístěna na tiket typu express se 3 pozicemi, kde každá pozice by měla mít kurz rovný nebo vyšší než 1.3x.

Podívejte se na naši stránku turnajů!

  • Free spins: V turnajích můžete získat bezplatná otočení, pokud se dostanete do žebříčku. Budou přidány na váš účet, jakmile turnaj skončí. Zatočení zdarma jsou k dispozici pouze u některých her a seznam her si můžete prohlédnout v části Profil > Moje dárky > Zatočení zdarma > „Seznam her“. Chcete-li je použít, budete muset přejít na stránku slotu a automaticky se spustí. Po použití bezplatných otočení se výherní částka přidá jako skutečné peníze bez jakýchkoliv požadavků na sázení.

Důležité! Sázky s bonusovou částkou vám poskytnou poloviční body (bonus 1 $ = 0.5 bodu)

Copyright © 2023, stránky sázek, všechna práva vyhrazena