300% bonus

Vklad €10 a dostat €30 na vrchu.
*Pro nové i staré hráče
Pro nové i staré hráče Vložte 10 EUR na svůj první vklad a přidáme dalších 30 EUR.

Pokud zvolíte uvítací bonus 300 % a vložíte 10 €, obdržíte vkladový bonus ve výši 30 €. Vezměte prosím na vědomí, že maximální výše bonusu je 30 €, i když vložíte více než 10 €.

 1. Pokud zvolíte uvítací bonus 300 % a vložíte 10 € (viz 2.), získáte vkladový bonus 30 €. Mějte na paměti, že maximální výše bonusu je 30 €, i když vložíte více než 10 €.
 2. Bonusový kód můžete použít jednou při prvním vkladu. Abyste se kvalifikovali na bonus, váš vklad musí být 10 € nebo více.
 3. 300% uvítací bonus se zobrazí na stránce vkladu. Pokud se kvalifikujete pro více než jeden bonus, zobrazí se všechny dostupné bonusy. Ujistěte se, že jste vybrali správný bonus.
 4. V nepravděpodobném případě, že bonus za vklad nebude udělen automaticky, kontaktujte zákaznickou podporu na adrese [email protected] než začnete hrát. Upozorňujeme, že bonus nelze udělit, pokud vsadíte se svým vkladem před tím, než bude ručně udělen.
 5. Bonusové peníze lze použít na všechny kasinové hry kromě her video poker; živé stolní hry; jackpotové automaty; a tyto výherní automaty: 100 Bit Dice, 1429 Uncharted Seas, Beautiful Bones, Big Bad Wolf, Bloodsuckers, Bloodsuckers 2, Cats and Cash, Castle Builder, Castle Builder 2, Cool Buck, Dark Joker Rizes, Dead or Alive, Dead or Alive 2, Devil's Delight, Dragon's Myth, Eggomatic, Extra Chilli, Flowers, Forsaken Kingdom, Fruit Shop Christmas Edition, Gemix, Go Bananas, Immortal Romance, Jack and the Beanstalk, Jack Hammer 2, Jammin Jars 2, Jokerizer, Kingmaker, Koi Princezna, Světla, Lil Devil, Lucky Angler, Max Damage, Mystery Joker, Mystery Joker 6000, Pearls of India, Pimped, Retro Reels Extreme Heat, Robin Hood – Shifting Riches, Royal Masquerade, Royal Mint Megaways, Scrooge, Secret of the Stones , Simsalabim, Stardust, SugarPop, Super Monopoly Money, Sweet Alchemy, The Wish Master, Thunderstruck, Tower Quest, Victorious, Vikings go to Hell, Vikings go Wild, Wild Swarm, Wombaroo, Hope Diamond a Zombies. Hraní automatů, které obsahují funkci Feature Buy, je povoleno. Nákup funkce Buy/Bonus Buy za bonusové peníze v těchto hrách není povolen.
 6. Bonus musí být vsazen 40krát, než bude možné vybrat jakoukoli část, bonusové peníze nebo související výhry.
 7. Udělená bonusová částka bude přidána k vašemu zůstatku bonusu v kasinu a zůstane tam, dokud nebudou splněny požadavky na sázení. Váš kvalifikovaný vklad nebude ovlivněn požadavkem na sázení.
 8. Aby bylo zajištěno spravedlivé hraní, maximální sázka na herní kolo, když je bonusový zůstatek aktivní, je 5 EUR. Výše sázky na jakoukoli hru s možností „koupit bonus“ nebo „koupit funkce“ se počítá jako celková cena zatočení, nikoli jako sázka nebo hodnota herního kola, ve kterém se funkce nebo bonus hraje. Pokud například použijete funkci rizika nebo žebříčku, kterou někteří poskytovatelé nabízejí, překročíte maximální povolenou sázku s aktivním bonusem a veškeré výhry s tím spojené budou zrušeny.
 9. Bonusová honba za bonusové peníze je zakázána: odkládání herního kola, včetně funkcí roztočení zdarma a bonusových funkcí, na pozdější dobu, kdy již nemáte požadavky na sázení, a/nebo provádění nových vkladů, zatímco ve hře stále máte funkce roztočení zdarma. Hráči, kteří tak učiní, souhlasí s tím, že jejich bonus a veškeré výhry s ním spojené budou zrušeny.
 10. Pokud provedete výběr během časového období, veškeré zbývající bonusové peníze z uvítací nabídky budou z vašeho účtu odstraněny.
 11. Na splnění sázkových požadavků pro uvítací bonus máte 30 dní. Pokud v tomto období nesplníte požadavky, bonusové peníze budou z vašeho účtu odstraněny.
Copyright © 2023, stránky sázek, všechna práva vyhrazena